Fototapety i obrazy

Fototapety i obrazy

Fotoobraz i fototapeta to doskonały sposób na kreatywne wykorzystanie przestrzeni. Wyraź siebie tworząc wnętrza, gdzie ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Wpleć w swoje otocznie wspomnienia z wakacji, miejsca i osoby które kochasz.

Możesz przesłać własne zdjęcie lub wybrać jedno z milionów zdjęć na www.fotolia.com i przesłać nam numer wybranego zdjęcia. Możemy dla Ciebie wykonać symulację jak obraz lub tapeta będzie się prezentować w twoim wnętrzu, wystarczy przesłać nam zdjęcie wnętrza, a nasi graficy wykonają wizualizację, bez dodatkowych kosztów i zobowiązań.

Wszystkie fotoobrazy wykonane są z płótna canvas, naciągniętego na krosno malarskie (blade-ramę). Kolory są trwałe i nie blakną. Płótno 296 g, nie pęka na brzegach po naciągnięciu na blade-ramę. Głęboki splot oraz cothing materiału sprawia iż przypomina naturalne płótno dzięki czemu można używać go do druku reprodukcji, obrazów itp. Materiał pozwala osiągnąć żywe i ostre kolory.

Wszystkie obrazy drukujemy w najlepszej na świecie technologii HP Latex. Oparte na wodzie atramenty oznaczone certyfikatami spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące wpływu na zdrowie, są niepalne i nie zawierają niklu. Zapewniają bezzapachowe wydruki.

Obrazy i tapety drukujemy w technologii lateksowej, ponieważ:

– druk lateksowy to najbardziej innowacyjna technologia druku wielkoformatowego na świecie

– najwyższa jakość druku w porównaniu z innymi technologiami jak solwent czy uv

– świetne odwzorowanie kolorów dzięki zastosowaniu 6 atramentów, dzięki temu ma szersze spektrum barwne i łagodniejsze przejścia tonalne, szczególnie ważne w kolorach skóry, czy nieba.

– Piękne kolory na lata – druk lateksowy zapewnia piękne kolory we wnętrzach przez ponad 20 lat

– Technologia druku lateksowego jest najbardziej przyjazną dla zdrowia i środowiska technologią na świecie.

– Wydruki lateksowe są całkowicie bezwonne, nietoksyczne, przez co można je stosować bez obaw w przedszkolach, mieszkaniach, pokojach dziecięcych, co jest potwierdzone licznymi certyfikatami

certyfikaty fototapet

Rodzaje tapet w ofercie:

Tapeta samoklejąca Easy Stick

Poliestrowa tkanina samoprzylepna 280g do wielokrotnego przyklejania i odklejania, nie pozostawia kleju na podłożu. Przeznaczona do aplikacji na ściany, meble, drzwi jako tapeta która po zdjęciu nie niszczy powierzchni. Doskonałe narzędzie jako naklejka dla dzieci w pokojach dziecięcych, przedszkolach, żłobkach ale również jako element dekoracji w salonach, sypialniach itp.

Produkt pozwala na kolejną aplikację nawet po jego zgnieceniu. Rozprostowanie produktu nie zmniejsza jego adhezji oraz nie wpływa na destrukcję powierzchni naklejki.

Zapraszamy po darmowe próbki.

Zaleca się przeprowadzenie prób w celu upewnienia się, iż podłoże jest dobrze przygotowane (np. czy farba lub tynk nie są stare, łuszczące się) oraz czy podłoże nie jest pokryte środkiem uniemożliwiającym adhezję (np. farba latexowa).

Tapeta HP PVC Free Wallpaper z klejem aktywowanym wodą

HP Wall Paper to tapeta papierowa. Nie zawiera PVC dzięki temu ma właściwości oddychające. Przy zadruku technologią lateksową jest doskonałą, ekologiczną alternatywą dla tapet winylowych. Tapeta jako jedyna na rynku posiada zaaplikowaną warstwę kleju, przez co jest gotowa do natychmiastowego użycia, nawet przez niewykwalifikowane osoby. Klej aktywuje się wodą i potem bez problemu usuwa przy pomocy wody. Papier zapewnia trwałość ekspozycji grafiki wewnątrz do 20 lat przy braku ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Kliknij i zobacz jaki łatwy jest montaż

Certyfikat GREENGUARD Children & Schools

fototapety dla dzieci suwałki

Tapeta Fizelinowa Neschen Solvoprint Performance Wallpaper

Tapeta PCW na podkładzie fizelinowym. Aplikuje się na ściany za pomocą standardowych narzędzi do klejenia tapet. Tapeta umożliwia uzyskanie fotorealistycznej jakość druku oraz jest odporna na zarysowania. Produkt dostępny jest w wielu strukturach powierzchni: smooth – gładka, sand – drobny piasek, stucco – tynk oraz canvas – płótno.

Charakterystyka:- gramatura ok. 350 g/m2,

  • grubość ok. 470 µm,
  • łatwa w utrzymaniu czystości (zmywalność),
  • atest higieniczny PZH,
  • posiada oznaczenie CE,
  • posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf (zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, pleśni),
  • klasyfikacja ogniowa wg EN 13501-1: B-s1, d0

icon-pdfPoradnik Aplikacji Fototapet


 

fototapety i obrazy suwałki

 

Kontakt

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

KONTAKT

Dane kontaktowe

ul. Północna 46A, 16-400 Suwałki
(w prawo za salonem KIA, tuż przed Stollarem)
tel. +48 87 566 74 98
e-mail: xpression@xpression.com.pl

Studio graficzne

e-mail: sg@xpression.com.pl

Zamowienia

e-mail: zamowienia@xpression.com.pl

Serwer FTP

host: ftp.xpression.com.pl
login: klient@xpress.webd.pl
hasło: klient2014

Social media